na návštěvě u nás doma | obývák & ložnice |

neděle, února 11, 2018

Dnes pro Vás mám detaily z našeho bytu. Konkrétně z obýváku a ložnice. Byt máme veliký a prostorný a vlastně nad námi má kanceláře můj taťka, takže bydlíme pod jeho prací :-) Super je, že máme parkování ve dvoře a já mám na dvoře udělaný svůj krásný salon. Teď se tam sice chodím jen kochat, ale na práci tam se šíleně těším. Jestli Vás zajímá jak salon vypadá, upřímně se ráda pochlubím s fotkami :-) 

OBÝVÁK


Mám ráda jemné a čisté dekorace, hlavně teď z jara. Nesmí chybět svíčky, na které jsem ulítlá!Nábytek máme v dekoru dub sonoma a pořád se mi hodně líbí. Máme velkou sedačku do tvaru L, která je prostě perfektní na válení. U okna mi nechybí stůl, kde si píšu a hlavně se líčím :-) LOŽNICE


Do ložnice můžeme chodit buď z kuchyně nebo právě z obýváku, je prostorná a tak akorát. V pohodě se nám tam vleze i postýlka pro miminko. Ložnici máme hodně světlou, ale zeď máme tmavě hnědou, která ladí k závěsům. Tuhle dřevěnou paletu jsme si vyráběli sami a zase je doplněná o krásný dub :-) 


Nábytek máme bílý, což je nejpraktičtější a hlavně místnost opticky zvětší. Na takové "své" komodě mám nový košík na různé blbůstky a úžasný stromeček na šperky. A u toho samozřejmě nesmí chybět zrcadlo. 


Pak Vám ještě ukážu naši krásnou mramorovou koupelnu a novou kuchyni! :-)

A mimochodem, už máme kočárek a autosedačku <3 Takže se brzy můžete těšit na článek,
mějte se krásně,
-K.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Ty dekorace jsou krásné :) Už se těším na další detaily bytu :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milý komentář <3