mauricius 2014

pondělí, února 12, 2018

Původně jsem Vám chtěla ukázat nákupy oblečení za leden, ale dneska venku mě trklo, že Vám ukážu fotky z Mauricia, kde jsme byly na dovolené. Zkrátka a dobře, aby jsme se trošku zahřáli. Byla to naše taková druhá exotická dovolená, poprvé jsme byli na Kubě a Karibiku. A protože teď v těhotenství se mi často zdá o oceánu, tak tenhle článek dávám na blog s radostí. Tak strašně bych do exotiky odjela, ale samozřejmě ne v tomhle stavu :-) Na tohle se už strašně těšíme až budeme cestovat s malým, těch míst co bychom chtěli vidět a hlavně exotiky je naštěstí dost :-)


Na Mauricius jsme odletěli někdy v březnu a bylo to vážně krásné. Letěli jsme opět společností Emirates, takže výborný servis. Byli jsme ubytovaní v hotelu Lux Le Morne, který leží zrovna pod nejznámější horou na Mauriciu. Resort z oceánu ani nešel vidět, jak barevně dokonale splýval a to se nám hrozně líbilo. Areál byl opravdu obrovský a rozlehlý, nechybělo spoustu bazénů a wellness.Na pokojích nechyběla vana a venkovní sprcha.
Strava byla all inclusive, což bylo úžasné. Na pláži jsme si užívali drinků a salátů.Podnikli jsme i nějaké ty výlety, což je vždycky obohacující. Navštívili jsme hlavní město Port Louis a načerpali trošku místní atmosféry. A nechyběl ani pohled na nádraží Jana Palacha.


Další výlet byl na oceán, kde jsme plavali s rybkami a viděli krásné malé ostrůvky. 

Třetí výlet byl velmi pestrý, to jsme toho viděli opravdu hodně. Projeli jsme celý ostrov, viděli pěstování různého ovoce, byli jsme v čajovně, viděli ikonickou lávu, jezero kde se scházeli poutníci a zrovna měli nějaký svátek, takže tam bylo docela narváno a všude byli vonné tyčinky. A hlavně jsme krmili úžasné opičky, viděli obří želvy a úžasné vodopády.


A na závěr zase trošku toho opálení :-)

Mějte se krásně,
-K.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Tohle ti závidím <3 Seychely i Mauricius.. Na oboje bych se taky chtěla mrknout.. Ale ještě si chvíli budu muset počkat, teď stavíme dům, takže nemůžu chtít vše najednou :D Fotky jsou nádherné, čím jsou focené?:)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Určitě můžu doporučit! :) Tyhle byly focené ještě Nikonem V1 :) Tak stavění domečku je taky krása <3

      Vymazat

Děkuji Vám za milý komentář <3